Jabiyaha Wareegga Yar ee Mutai CMTB1-63 3P MCB
Faahfaahinta Alaabta
Jabiyaha wareegga yar ee CMTB1-63 wuxuu ka ilaalin karaa qalabka wareegga gaaban iyo culeyska xad-dhaafka ah, waxa kale oo loo isticmaali karaa wareejinta iyo beddelka nidaamka korontada oo aan si joogto ah loo isticmaalin. MCB waa qaab-dhismeed horumarsan, waxqabad lagu kalsoonaan karo, awood jabin sare leh, muuqaal qurux badan iwm. Qolofka iyo qaybaha waxaa laga sameeyay agab bixiya iska caabinta saameynta iyo sifooyin adag oo ka hortagaya ololka.
| Magaca alaabta | Jabiyaha Wareegga Yar ee MCB |
| Moodhka MAYA. | CMTB1-63 3P |
| Heerka Caadiga ah | IEC60898-1 |
| Shahaadada | CE |
| Heerka hadda ee (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Ulaha | 3P |
| Danabka lagu qiimeeyay Ue (V) | 400/415V |
| Soo noqnoqoshada la qiimeeyay | Qaboojiyaha korontada ee 50/60Hz |
| Awoodda wareegga gaaban ee la qiimeeyay Icn | 3000A/4500A/ 6000A |
| Dareen-celin ah oo u adkeysan kara danab Uimp | 4000V |
| Heerkulka deegaanka | -20℃~+40℃ |
| Nooca sii deynta degdegga ah | CD |
| Midab | Cad + casaan |
| Adeegga | OEM & ODM |
Qalooca
Ulaha
Faa'iidada
1. Iyada oo leh cabbir yar oo is haysta, si fudud loo rakibi karo
2. Astaamaha koronto gaaban, xad-dhaaf xad-dhaaf ah, iyo awoodda jabka sare
3. waxay bixin kartaa ilaalin la isku halleyn karo oo ka dhan ah cilladaha korontada, waxaana la tijaabiyaa si ay u buuxiyaan heerarka amniga caalamiga ah.
Codsiga
Badeecadaha MCB waxaa si weyn loogu isticmaalaa dhismaha, guryaha, codsiyada warshadaha, iyo gudbinta korontada.
Kuwa kale
Baakad
4 xabbo sanduuq gudaheed, 60 xabbo sanduuq dibadda ah.
Cabbirka sanduuq kasta oo dibadda ah: 41*21.5*41.5 cm
Suuqa Weyn
Suuqa Bariga Dhexe, Afrika, Koonfur Bari Aasiya, Koonfurta Ameerika, Ruushka.
Maxaad noo dooran lahayd
Telefoon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













