Jajabiyaha Wareegga Yar ee Mutai CMTB1-63 2P 10A 16A 20A 25A 32A Mcb
Faahfaahinta Alaabta
Jabiyaha wareegga yar ee CMTB1-63 wuxuu bixiyaa ilaalin ka dhan ah wareegyada gaagaaban iyo culayska xad-dhaafka ah, waxaana sidoo kale loo isticmaali karaa wareejinta iyo beddelka nidaamka korontada ee aan inta badan dhicin. MCB waxay leedahay naqshad dhisme oo horumarsan, waxqabad la isku halleyn karo, awood jabin sare, iyo muuqaal qurux badan. Qolofkeeda iyo qaybaheeda waxaa laga sameeyay agab leh iska caabin xooggan oo saameyn iyo sifooyin ka hortagta dabka.
MCB waxaa loogu talagalay inuu buuxiyo heerarka IEC/EN60898-1 waxaana loo isticmaali karaa nidaamyada AC ee 50/60Hz oo leh qiimeyn danab oo ah 230V/240V/400V/415V. Waxay leedahay hadda ugu badan ee la qiimeeyay oo ah 63A waxayna ku habboon tahay codsiyada u baahan hadda ka hooseeya xadkan.
| Magaca alaabta | MCB |
| Moodhka MAYA. | CMTB1-63 2P |
| Heerka Caadiga ah | IEC60898-1 |
| Shahaadada | CE |
| Heerka hadda ee (A) | 1A-63A |
| Ulaha | 2P |
| Danabka lagu qiimeeyay Ue (V) | 400/415V |
| Soo noqnoqoshada la qiimeeyay | Qaboojiyaha korontada ee 50/60Hz |
| Awoodda wareegga gaaban ee la qiimeeyay Icn | 3000A/4500A |
| Dareen-celin ah oo u adkeysan kara danab Uimp | 4000V |
| Heerkulka deegaanka | -20℃~+40℃ |
| Nooca sii deynta degdegga ah | C |
| Midab | Caddaan |
| Adeegga | OEM iyo ODM |
Qalooca
Ulaha
Faa'iidada
1. Ilaalinta wareegyada ka dhanka ah hadda wareegga gaaban
2. Ilaalinta wareegyada ka dhanka ah qulqulka xad-dhaafka ah
3. Naqshad fiican iyo si fudud loo rakibi karo
Codsiga
Jabiyayaasha wareegga yar yar ee MCB waa kuwo xirfad leh waxaana si weyn loogu isticmaalaa dhismaha, guryaha, codsiyada warshadaha, iyo gudbinta korontada.
Kuwa kale
Baakad
6 xabbo sanduuq gudaheed, 120 xabbo sanduuq dibadda ah.
Cabbirka sanduuq kasta oo dibadda ah: 41*21.5*41.5 cm
Suuqa Weyn
Suuqyadeenna ugu waaweyn waxay ku yaalliin gobollo sida Bariga Dhexe, Afrika, Koonfur Bari Aasiya, Koonfurta Ameerika, Suuqa Ruushka... iwm.
Maxaad noo dooran lahayd
Telefoon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













