Jabiyaha Wareegga Yar ee MCB ee MUTAI CMTB1-63H 1P
Faahfaahinta Alaabta
Jabiyaha wareegga yar ee CMTB1-63 wuxuu ka ilaalin karaa qalabka wareegga gaaban iyo ilaalinta culeyska xad-dhaafka ah, sidoo kale waxaa loo isticmaali karaa wareejinta iyo beddelka nidaamka korontada oo aan si joogto ah loo isticmaalin. MCB waa qaab-dhismeed horumarsan, waxqabad lagu kalsoonaan karo, awood jabin sare leh, muuqaal qurux badan iwm. Qolofka iyo qaybaha waxaa laga sameeyay walxo leh iska caabin saameyn, astaamo xooggan oo ka hortagta ololka.
MCB-yada waxaa laga heli karaa qaab-dhismeed hal-cirif ah, laba-cirif ah, iyo saddex-cirif ah, iyadoo tiir kasta uu awood u leeyahay inuu ilaaliyo wareeg gaar ah.
| Magaca alaabta | Jabiyaha Wareegga Yar ee MCB |
| Moodhka MAYA. | CMTB1-63 1P |
| Heerka Caadiga ah | IEC60898-1 |
| Shahaadada | CE |
| Heerka hadda ee (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Ulaha | 1P |
| Danabka lagu qiimeeyay Ue (V) | 230/240/400/415V |
| Soo noqnoqoshada la qiimeeyay | Qaboojiyaha korontada ee 50/60Hz |
| Awoodda wareegga gaaban ee la qiimeeyay Icn | 6000A |
| Dareen-celin ah oo u adkeysan kara danab Uimp | 4000V |
| Heerkulka deegaanka | -20℃~+40℃ |
| Nooca sii deynta degdegga ah | CD |
| Midab | Cad + cawl |
| Adeegga | OEM & ODM |
Ulaha
Codsiga
Jabiyayaasha wareegga yar yar ee MCB waa kuwo xirfad leh waxaana si weyn loogu isticmaalaa dhismaha, guryaha, codsiyada warshadaha, iyo gudbinta korontada.
Faa'iidada
1. Ilaalinta hadda wareega gaaban iyo hadda xad-dhaafka ah
2. Awoodda jebinta sare iyo turunturada degdegga ah
3. Cabbirka is haysta: MCB-yada waxaa loogu talagalay inay yar yaraadaan oo is haystaan, taasoo ka dhigaysa kuwo si fudud loo rakibi karo oo ku habboon guddiyada korontada iyo looxyada qaybinta.
Kuwa kale
Baakad
12 xabbo sanduuq gudaheed, 240 xabbo sanduuq dibadda ah.
Cabbirka sanduuq kasta oo dibadda ah: 41*21.5*41.5 cm
S & C
Iyada oo la adeegsanayo shahaadooyinka nidaamka maaraynta ISO 9001, ISO14001, alaabada waxaa lagu aqoonsaday shahaadooyinka caalamiga ah CCC, CE, iyo CB.
Suuqa Weyn
Bariga Dhexe, Afrika, Koonfur Bari Aasiya, Koonfurta Ameerika, Ruushka ... iwm
Telefoon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












