CMTB1-63 1P 10A 16A 20A 25A 32A MCB Jabiyaha Wareegga Yar
Faahfaahinta Alaabta
Jabiyaha wareegga yar ee CMTB1-63 wuxuu leeyahay shaqo ilaalin wareeg gaaban iyo culeys xad dhaaf ah, sidoo kale waxaa loo isticmaali karaa wareejinta iyo beddelka nidaamka korontada oo aan si joogto ah loo isticmaalin. MCB wuxuu leeyahay astaamo qaab-dhismeed horumarsan, waxqabad la isku halleyn karo, awood jabin sare leh, muuqaal qurux badan iwm. Qolofka iyo qaybaha waxaa laga sameeyay walxo leh iska caabin saameyn, astaamo xoog leh oo ka hortagta ololka.
| Magaca alaabta | MCB |
| Moodhka MAYA. | CMTB1-63 1P |
| Heerka Caadiga ah | IEC60898-1 |
| Shahaadada | CE |
| Heerka hadda ee (A) | 1-63A |
| Ulaha | 1P |
| Danabka lagu qiimeeyay Ue (V) | 230/240/400/415V |
| Soo noqnoqoshada la qiimeeyay | Qaboojiyaha korontada ee 50/60Hz |
| Awoodda wareegga gaaban ee la qiimeeyay Icn | 3000A/4500A/ 6000A |
| Dareen-celin ah oo u adkeysan kara danab Uimp | 4000V |
| Heerkulka deegaanka | -20℃~+40℃ |
| Nooca sii deynta degdegga ah | Nooca C ama nooca D |
| Midab | Caddaan |
| Adeegga | OEM iyo ODM |
Qalooca
Ulaha
Faa'iidada
1. Ilaalinta wareegyada ka dhanka ah hadda wareegga gaaban
2. Ilaalinta wareegyada ka dhanka ah qulqulka xad-dhaafka ah
3. Naqshad fiican iyo si fudud loo rakibi karo
Codsiga
Jabiyayaasha wareegga yar yar ee MCB waxaa si weyn loogu isticmaalaa dhismaha, guryaha, codsiyada warshadaha, gudbinta korontada... iwm.
Kuwa kale
Baakad
12 xabbo sanduuq gudaheed, 240 xabbo sanduuq dibadda ah.
Cabbirka sanduuq kasta oo dibadda ah: 41*21.5*41.5 cm
Suuqa Weyn
Bariga Dhexe, Afrika, Koonfur Bari Aasiya, Koonfurta Ameerika, Suuqa Ruushka... iwm.
Maxaad noo dooran lahayd
Telefoon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













