Jabiyaha Wareegga ee hadda shaqeeya ee MUTAI CMTB1LE-63 4P RCBO
Faahfaahinta Alaabta
CMTB1LE-63 Haraaga Wareegga ee Hawada Ku Shaqeeya ee CMTB1LE-63 wuxuu dadka iyo korontada ka ilaalin karaa shoogga korontada, wareegga gaaban, iyo cilladaha culeyska xad-dhaafka ah. RCBO-ga waxaa inta badan loo isticmaalaa dhismayaasha ganacsiga iyo kuwa guryaha.
Waxay u hoggaansan tahay heerka IEC61009-1.
| Magaca alaabta | Jabiyaha Wareegga ee Hadhaaga ah ee Hadda shaqeeya |
| Lambarka Moodeelka | CMTB1LE-63 4P |
| Heerka Caadiga ah | IEC61009-1 |
| Heerka hadda ee (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Ulaha | 4P |
| Danabka lagu qiimeeyay Ue (V) | 400V |
| Soo noqnoqoshada la qiimeeyay | Qaboojiyaha korontada ee 50/60Hz |
| Awoodda wareegga gaaban ee la qiimeeyay Icn | 3000A/4500A/ 6000A |
| Dareen-celin ah oo u adkeysan kara danab Uimp | 4000V |
| Heerkulka deegaanka | -20℃~+40℃ |
| Nooca sii deynta degdegga ah | C ama D |
| Heerka hawlgalka haraaga ah ee la qiimeeyay In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Qalooca
Cabbirka Dulmar iyo Rakibaadda (mm)
Faa'iidada
1. Ilaalinta hadda wareega gaaban iyo hadda xad-dhaafka ah
2. Ka ilaalinta shoogga korontada: Jabiyaha wareegga hadda jira wuxuu ogaadaa oo joojiyaa cilladaha korontada ee ka dhasha daadashada hadda ee dhulka, isagoo ka hortagaya shoogga korontada iyo jarista korontada.
3. Waqtiga jawaabta degdega ah: Jajabiyayaashan waxaa loogu talagalay inay si dhakhso ah u turunturoodaan, badanaa ilbiriqsi gudaheed, marka la ogaado cillad koronto.
Ulaha
Codsiga
Jabiyayaasha wareegga yar yar ee MCB waa kuwo xirfad leh waxaana si weyn loogu isticmaalaa dhismaha, guryaha, codsiyada warshadaha, iyo gudbinta korontada.
Kuwa kale
Baakad
1 xabbo sanduuq gudaheed, 20 xabbo sanduuq dibadda ah.
Cabbirka sanduuq kasta oo dibadda ah: 41*21.5*41.5 cm
Suuqa Weyn
Shirkadda MUTAI Electric waxay si gaar ah diiradda u saareysaa u adeegidda suuqyada Bariga Dhexe, Afrika, Koonfur Bari Aasiya, Koonfurta Ameerika, iyo Ruushka... iwm.
Maxaad noo dooran lahayd
Telefoon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












