Jajabiyaha Wareegga Yar ee Mutai CMTB1-63 4P C Curve Mcb
Faahfaahinta Alaabta
Jabiyaha wareegga yar ee CMTB1-63 wuxuu bixiyaa ilaalin ka dhan ah wareegyada gaagaaban iyo culayska xad-dhaafka ah, waxaana sidoo kale loo isticmaali karaa wareejinta nidaamka korontada ee aan joogtada ahayn iyo beddelka. Iyada oo leh naqshad dhisme oo horumarsan, waxqabad la isku halleyn karo, awood jabin sare, iyo muuqaal qurux badan, MCB waa badeeco tayo sare leh. Qolofkeeda iyo qaybaheeda waxaa laga sameeyay agab leh iska caabin xooggan oo saameyn iyo sifooyin ka hortagta dabka.
| Magaca alaabta | MCB |
| Moodhka MAYA. | CMTB1-63 4P |
| Heerka Caadiga ah | IEC60898-1 |
| Shahaadada | CE |
| Heerka hadda ee (A) | 4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Ulaha | 4P |
| Danabka lagu qiimeeyay Ue (V) | 400/415V |
| Soo noqnoqoshada la qiimeeyay | Qaboojiyaha korontada ee 50/60Hz |
| Awoodda wareegga gaaban ee la qiimeeyay Icn | 3000A/4500A |
| Dareen-celin ah oo u adkeysan kara danab Uimp | 4000V |
| Heerkulka deegaanka | -20℃~+40℃ |
| Nooca sii deynta degdegga ah | C |
| Midab | Cad + casaan |
| Adeegga | OEM & ODM |
Qalooca
Ulaha
Faa'iidada
1. Ilaalinta wareegyada ka dhanka ah qulqulka gaagaaban
2. Ilaalinta wareegyada ka dhanka ah qulqulka xad-dhaafka ah
3. Naqshad fiican iyo si fudud loo rakibi karo
Codsiga
MCB waxaa si weyn loogu isticmaalaa dhismaha, guryaha, codsiyada warshadaha, gudbinta korontada... iwm.
Kuwa kale
Baakad
3 xabbo sanduuq gudaheed, 60 xabbo sanduuq dibadda ah.
Cabbirka sanduuq kasta oo dibadda ah: 22*8.2*8 cm
Suuqa Weyn
Bariga Dhexe, Afrika, Koonfur Bari Aasiya, Koonfurta Ameerika, Suuqa Ruushka... iwm.
S & C
MCB waxaa shahaadooyin ka qaatay shahaadooyin caalami ah sida CCC, CE, iyo CB, waxaana taageera shahaadooyinka nidaamka maaraynta ISO 9001 iyo ISO 14001.
Maxaad noo dooran lahayd
Telefoon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













