CMTB1-63DC 4P DC Solar MCB Breaker Miniature Circuit Jebiye
Faahfaahinta Alaabta
Jabiyaha wareegga yar ee CMTB1-63 DC MCB wuxuu ka ilaalin karaa qalabka korontada iyo qalabka kale ee culayska ka dhasha dhibaatooyinka xad-dhaafka ah iyo wareegga gaaban, wuxuuna ilaalin karaa badbaadada wareegga. Inta badan DC MCB waxay isticmaashaa nidaamyo koronto oo toos ah sida tamar cusub, PV-ga qorraxda, iwm. Xaaladaha danabka ee DC MCB guud ahaan waa DC 12V-1000V, kanaalka korontada ee la qiimeeyayna wuxuu gaarayaa ilaa 63A.
| Heerka Caadiga ah | IEC/EN 60947-2 |
| Heerka hadda ee (A) | 1A - 63A |
| Ulaha | 4P |
| Danabka lagu qiimeeyay Ue (V) | 1000V |
| Soo noqnoqoshada la qiimeeyay | 50/60Hz |
| Awoodda wareegga gaaban ee la qiimeeyay Icn | 6000A |
| Heerkulka deegaanka | -20℃~+70℃ |
| Nooca qalooca | C |
| Shahaadada wasakhowga | 3 |
| Joog sare | ≤ 2000m |
| Awoodda ugu badan ee fiilooyinka | 25 mitir |
| Rakibaadda | Tareenka DIN 35mm |
| Nooca soo socda ee khadka | Sare |
Faa'iidada
1. Ilaalinta wareegyada ka dhanka ah hadda wareegga gaaban
2. Ilaalinta wareegyada ka dhanka ah qulqulka xad-dhaafka ah
3. Awood jebinta sare
4. Naqshad fiican iyo si fudud loo rakibi karo
Ulaha
Codsiga
Qalabka DC MCB Miniature circuit breakers MCB waxaa si weyn loogu isticmaalaa nidaamyada korontada tooska ah qaarkood sida tamarta cusub, PV-ga qoraxda, iwm.
Kuwa kale
Baakad
3 xabbo sanduuq gudaheed, 60 xabbo sanduuq dibadda ah.
Cabbirka sanduuq kasta oo dibadda ah: 41*21.5*41.5 cm
S & C
Iyada oo la adeegsanayo shahaadooyinka nidaamka maaraynta ISO 9001, ISO14001, alaabada waxaa lagu aqoonsaday shahaadooyinka caalamiga ah CCC, CE, iyo CB.
Suuqa Weyn
MUTAI Electric waxay diiradda saareysaa Bariga Dhexe, Afrika, Koonfur Bari Aasiya, Koonfurta Ameerika, Suuqa Ruushka.
Maxaad noo dooran lahayd
Telefoon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com








