CMTB1-63DC 1P 1A-63A DC MCB Jabiyaha Wareegga Yar ee loogu talagalay PV-ga qoraxda
Faahfaahinta Alaabta
CMTB1-63 DC MCB jebiyeyaal wareeg yar yar waxay leeyihiin shaqada ilaalinta qalabka korontada iyo qalabka kale ee culayska ka yimaada dhibaatooyinka xad-dhaafka ah iyo wareegga gaaban, sidoo kale waxay ilaalin karaan badbaadada wareegga. Inta badan DC MCB waxay isticmaashaa nidaamyada hadda tooska ah sida tamar cusub, PV-ga qorraxda, iwm. Xaaladaha danabka ee DC MCB guud ahaan waa DC 12V-1000V, kanaalka hadda la qiimeeyayna wuxuu gaarayaa ilaa 63A.
| Heerka Caadiga ah | IEC/EN 60947-2 |
| Heerka hadda ee (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Ulaha | 1P |
| Danabka lagu qiimeeyay Ue (V) | 250V |
| Soo noqnoqoshada la qiimeeyay | 50/60Hz |
| Awoodda wareegga gaaban ee la qiimeeyay Icn | 6000A |
| Heerkulka deegaanka | -20℃~+70℃ |
| Nooca qalooca | C |
| Shahaadada wasakhowga | 3 |
| Joog sare | ≤ 2000m |
| Awoodda ugu badan ee fiilooyinka | 25 mitir |
| Rakibaadda | Tareenka DIN 35mm |
| Nooca soo socda ee khadka | Sare |
Faa'iidada
1. Ka ilaali qalabka korontada wareegga gaaban iyo korontada xad-dhaafka ah.
2. Cabbirka Isku-dhafan: DC MCBs waxaa loogu talagalay inay noqdaan kuwo isku-dhafan oo meel kaydiya, taasoo ka dhigaysa kuwo ku habboon in loo isticmaalo looxyada korontada yaryar iyo qalabka.
3. Rakibaadda Fudud: DC MCBs waxaa loogu talagalay in si fudud loogu rakibo waxaana lagu rakibi karaa biraha DIN ama si toos ah loogu dhejin karaa guddi.
Ulaha
Codsiga
Jabiyaha wareegga yar ee DC MCB waxaa si weyn loogu isticmaalaa nidaamyada korontada tooska ah sida tamarta cusub, PV-ga qorraxda, iwm.
Kuwa kale
Baakad
12 xabbo sanduuq gudaheed, 240 xabbo sanduuq dibadda ah.
Cabbirka sanduuq kasta oo dibadda ah: 41*21.5*41.5 cm
S & C
Iyada oo la adeegsanayo shahaadooyinka nidaamka maaraynta ISO 9001, ISO14001, iyo alaabada waxaa lagu aqoonsaday shahaadooyinka caalamiga ah CCC, CE, iyo CB.
Suuqa Weyn
MUTAI Electric waxay diiradda saareysaa Bariga Dhexe, Afrika, Koonfur Bari Aasiya, Koonfurta Ameerika, Suuqa Ruushka.
Maxaad noo dooran lahayd
Telefoon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com









