CMTB1-63DC 3P DC Solar MCB oo ah Wareeg yar oo ka jabay wareegga qoraxda
Faahfaahinta Alaabta
Jabiyaha wareegga yar ee CMTB1-63 DC MCB waxaa laga heli karaa cabbirro iyo qiimeynno kala duwan, waxaana loo isticmaali karaa codsiyo kala duwan, oo ay ku jiraan nidaamyada tamarta qorraxda, nidaamyada kaydinta baytariyada, nidaamyada badda iyo baabuurta, iyo mashiinnada warshadaha.
Xaaladaha danab ee DC MCB guud ahaan waa laga bilaabo DC 12V-1000V, halka hadda la qiimeeyay uu gaari karo ilaa 63A.
| Heerka Caadiga ah | IEC/EN 60947-2 |
| Heerka hadda ee (A) | 1A- 63A |
| Ulaha | 3 |
| Danabka lagu qiimeeyay Ue (V) | 750V |
| Soo noqnoqoshada la qiimeeyay | 50/60Hz |
| Awoodda wareegga gaaban ee la qiimeeyay Icn | 6000A |
| Heerkulka deegaanka | -20℃~+70℃ |
| Nooca qalooca | C |
| Shahaadada wasakhowga | 3 |
| Joog sare | ≤ 2000m |
| Awoodda ugu badan ee fiilooyinka | 25 mitir |
| Rakibaadda | Tareenka DIN 35mm |
| Nooca soo socda ee khadka | Sare |
Faa'iidada
1. Ka ilaalinta culayska xad-dhaafka ah iyo wareegga gaaban
2. Astaamaha Jiidashada: DC MCBs waxay leeyihiin astaamo jiidasho oo ka duwan marka loo eego AC MCBs sababtoo ah dabeecadda kala duwan ee danab DC.
3. Qiimaynta Danabka: DC MCBs waxay leeyihiin qiimeyn danab oo gaar ahaan loogu talagalay wareegyada DC, badanaa waxay u dhaxaysaa 12V ilaa 1000V DC.
4. Joojinta Arc-ka: DC MCB-yada waxaa loogu talagalay inay carqaladeeyaan qaansooyinka DC, kuwaas oo u dhaqma si ka duwan qaansooyinka AC.
Ulaha
Codsiga
Jeermisyada wareegga yar yar ee DC MCB waxaa si weyn loogu isticmaalaa nidaamyada korontada tooska ah qaarkood, sida tamarta cusub, PV-ga qorraxda, warshadaha korontada iyo xarumaha warshadaha ... iwm.
Kuwa kale
Baakad
4 xabbo sanduuq gudaheed, 80 xabbo sanduuq dibadda ah.
Cabbirka sanduuq kasta oo dibadda ah: 41*21.5*41.5 cm
S & C
Iyada oo la adeegsanayo shahaadooyinka nidaamka maaraynta ISO 9001, ISO14001, alaabada waxaa lagu aqoonsaday shahaadooyinka caalamiga ah CCC, CE, iyo CB.
Suuqa Weyn
MUTAI Electric waxay diiradda saareysaa Bariga Dhexe, Afrika, Koonfur Bari Aasiya, Koonfurta Ameerika, Suuqa Ruushka.
Maxaad noo dooran lahayd
Telefoon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com











