CMTB1-63DC 2P DC MCB Jabiyaha Wareegga Yar
Faahfaahinta Alaabta
CMTB1-63 DC MCB oo ah qalab yar oo jebiya wareegga ayaa ka ilaalin kara qalabka korontada iyo qalabka kale ee culayska ka qaada dhibaatooyinka xad-dhaafka ah iyo kuwa wareegga gaaban, wuxuuna ilaalin karaa badbaadada wareegga. Inta badan DC MCB waxay isticmaashaa nidaamyada korontada tooska ah sida nidaamyada tamarta qorraxda, nidaamyada kaydinta baytariyada, tamar cusub, iwm.
Jeermisyada wareegga yar yar ee DC waa xal lagu kalsoonaan karo oo kharash-ool ah si looga ilaaliyo wareegyada DC cilladaha korantada, cabbirkooda is haysta, si dhakhso ah u turunturooda, iyo awooddooda jabka sare waxay ka dhigaysaa doorasho caan ah oo ku saabsan codsiyo badan.
Xaaladaha danab ee DC MCB guud ahaan waa laga bilaabo DC 12V-1000V, halka hadda la qiimeeyay uu gaari karo ilaa 63A.
| Heerka Caadiga ah | IEC/EN 60947-2 |
| Heerka hadda ee (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Ulaha | 2P |
| Danabka lagu qiimeeyay Ue (V) | 500V |
| Soo noqnoqoshada la qiimeeyay | 50/60Hz |
| Awoodda wareegga gaaban ee la qiimeeyay Icn | 6000A |
| Heerkulka deegaanka | -20℃~+70℃ |
| Nooca qalooca | C |
| Shahaadada wasakhowga | 3 |
| Joog sare | ≤ 2000m |
| Awoodda ugu badan ee fiilooyinka | 25 mitir |
| Rakibaadda | Tareenka DIN 35mm |
| Nooca soo socda ee khadka | Sare |
Faa'iidada
1. Si dhakhso ah u socoshada: DC MCBs waxaa loogu talagalay inay si dhakhso ah u turunturoodaan haddii ay dhacdo cillad koronto, taasoo ka caawisa ka hortagga dhaawaca qalabka iyo fiilooyinka.
2. Awoodda Jabinta Sare: DC MCBs waxaa laga heli karaa noocyo kala duwan oo awood jabin ah, taasoo la macno ah inay xamili karaan heerarka sare ee korontada iyagoon turunturoonayn.
3. Waxqabadka La Isku Halayn Karo: DC MCBs waxaa loogu talagalay inay bixiyaan waxqabad la isku halayn karo oo joogto ah muddo dheer oo adeeg ah, taas oo gacan ka geysanaysa yaraynta kharashyada dayactirka iyo beddelka.
4. Rakibaadda Fudud: DC MCBs waxaa loogu talagalay in si fudud loogu rakibo waxaana lagu rakibi karaa biraha DIN ama si toos ah loogu dhejin karaa guddi.
Ulaha
Codsiga
Qalabka DC MCB Miniature circuit breakers MCB waxaa si weyn loogu isticmaalaa nidaamyada korontada tooska ah qaarkood sida tamarta cusub, PV-ga qoraxda, iwm.
Kuwa kale
Baakad
6 xabbo sanduuq gudaheed, 120 xabbo sanduuq dibadda ah.
Cabbirka sanduuq kasta oo dibadda ah: 41*21.5*41.5 cm
S & C
Iyada oo la adeegsanayo shahaadooyinka nidaamka maaraynta ISO 9001, ISO14001, alaabada waxaa lagu aqoonsaday shahaadooyinka caalamiga ah CCC, CE, iyo CB.
Suuqa Weyn
MUTAI Electric waxay diiradda saareysaa Bariga Dhexe, Afrika, Koonfur Bari Aasiya, Koonfurta Ameerika, Suuqa Ruushka.
Maxaad noo dooran lahayd
1. In ka badan 10 sano oo waayo-aragnimo ah oo ku saabsan soo saarista alaabada MCB, MCCB, ACB, RCBO, RCCB, ATS, Contactor... iwm.
2. Silsiladda warshadaha oo la dhammaystiray laga bilaabo wax soo saarka qaybaha ilaa dhammaystirka isu-imaatinka alaabada, tijaabinta iyo xakamaynta joogtada ah.
3. Iyada oo leh shahaadooyinka nidaamka maaraynta ISO 9001, ISO14001, alaabtu waxay u qalantaa shahaadooyinka caalamiga ah CCC, CE, CB.
4. Koox farsamo oo xirfad leh, waxay bixin kartaa adeegga OEM iyo ODM, waxay bixin kartaa qiimo tartan ah.
5. Waqtiga keenista degdega ah iyo adeeg wanaagsan oo iibka kadib ah.
Telefoon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com










