Jabiyaha Wareegga ee hadda shaqeeya ee MUTAI CMTB1LE-63 3P RCBO
Faahfaahinta Alaabta
Jabiyaha Wareegga Hadda Haray oo leh Ilaalinta Koronto ee Xad-dhaafka ah (RCBO) waa aalad badbaado koronto oo isku daraysa shaqooyinka qalabka hadda haray (RCD) iyo jabiyaha wareegga yar (MCB) hal cutub.
CMTB1LE-63 Haraaga Wareegga ee Hawada Ku Shaqeeya ee CMTB1LE-63 wuxuu dadka iyo korontada ka ilaalin karaa shoogga korontada, cilladaha wareegga gaaban, iyo culayska xad-dhaafka ah. RCBO waxaa inta badan loo isticmaalaa dhismayaasha ganacsiga iyo kuwa guryaha. Waxay la jaanqaadaysaa heerka IEC61009-1.
| Magaca alaabta | Jabiyaha Wareegga ee Hadhaaga ah ee RCBO ee Hadda shaqeeya |
| Lambarka Moodeelka | CMTB1LE-63 3P |
| Heerka Caadiga ah | IEC61009-1 |
| Heerka hadda ee (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Ulaha | 3P |
| Danabka lagu qiimeeyay Ue (V) | 400V |
| Soo noqnoqoshada la qiimeeyay | Qaboojiyaha korontada ee 50/60Hz |
| Awoodda wareegga gaaban ee la qiimeeyay Icn | 3000A/4500A/ 6000A |
| Dareen-celin ah oo u adkeysan kara danab Uimp | 4000V |
| Heerkulka deegaanka | -20℃~+40℃ |
| Nooca sii deynta degdegga ah | CD |
| Heerka hawlgalka haraaga ah ee la qiimeeyay In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Qalooca
Cabbirka Dulmar iyo Rakibaadda (mm)
Faa'iidada
1. Ilaalinta wareegyada ka dhanka ah qulqulka gaagaaban, xad-dhaafka hadda iyo ilaalinta daadashada dhulka
2. Si fudud loo rakibo: RCBO-yadu badanaa waa kuwo is haysta oo si fudud loo rakibi karo, taasoo ka dhigaysa kuwo ku habboon in lagu isticmaalo meelaha yaryar ama meelaha cidhiidhiga ah.
Ulaha
Codsiga
Jabiyayaasha wareegga yar yar ee MCB waa kuwo xirfad leh waxaana si weyn loogu isticmaalaa dhismaha, guryaha, codsiyada warshadaha, iyo gudbinta korontada.
Kuwa kale
Baakad
2 xabbo sanduuq gudaheed, 40 xabbo sanduuq dibadda ah.
Cabbirka sanduuq kasta oo dibadda ah: 41*21.5*41.5 cm
Suuqa Weyn
MUTAI Electric waxay diiradda saareysaa Bariga Dhexe, Afrika, Koonfur Bari Aasiya, Koonfurta Ameerika, Suuqa Ruushka.
Maxaad noo dooran lahayd
Telefoon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













