Jabiyaha Wareegga ee hadda shaqeeya ee MUTAI CMTB1LE-63 2P RCBO
Faahfaahinta Alaabta
RCBO waxay ka ilaalisaa khataraha shoogga korontada iyo dabka ka dhasha cilladaha dhulka iyo qulqulka xad-dhaafka ah. Waxay ogaataa oo joojisaa daadashada hadda ee dhulka, oo loo yaqaan qulqulka haraaga ah, kaas oo dhici kara sababtoo ah fiilooyin cilladaysan, dahaarka oo waxyeeloobay, ama qalabka korontada oo cilladaysan. Intaa waxaa dheer, waxay sidoo kale ka ilaalisaa qulqulka xad-dhaafka ah, kaas oo ay sababi karaan wareegyada gaagaaban ama wareegyada xad-dhaafka ah.
RCBO-yada waxaa badanaa loo isticmaalaa dhismayaasha guryaha iyo kuwa ganacsiga, iyo sidoo kale codsiyada warshadaha. Waxay si gaar ah waxtar ugu leeyihiin xaaladaha looga baahan yahay ilaalinta wareegga shaqsiga, sida jikooyinka, musqulaha, iyo meelaha kale ee qalabka korontada ay u badan tahay inuu la xiriiro biyaha.
| Magaca alaabta | Jabiyaha Wareegga ee Hadhaaga ah ee RCBO ee Hadda shaqeeya |
| Lambarka Moodeelka | CMTB1LE-63 2P |
| Heerka Caadiga ah | IEC61009-1 |
| Heerka hadda ee (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Ulaha | 2P |
| Danabka lagu qiimeeyay Ue (V) | 230V |
| Soo noqnoqoshada la qiimeeyay | Qaboojiyaha korontada ee 50/60Hz |
| Awoodda wareegga gaaban ee la qiimeeyay Icn | 3000A/4500A/ 6000A |
| Dareen-celin ah oo u adkeysan kara danab Uimp | 4000V |
| Heerkulka deegaanka | -20℃~+40℃ |
| Nooca sii deynta degdegga ah | CD |
| Heerka hawlgalka haraaga ah ee la qiimeeyay In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Qalooca
Cabbirka Dulmar iyo Rakibaadda (mm)
Faa'iidada
1. Ilaalinta wareegyada ka dhanka ah hadda wareegga gaaban
2. Ilaalinta wareegyada ka dhanka ah qulqulka xad-dhaafka ah
3. Ilaalinta ilaalinta daadashada dhulka
Ulaha
Codsiga
MCB waxaa si weyn loogu isticmaalaa dhismaha, guryaha, codsiyada warshadaha, iyo gudbinta korontada.
Kuwa kale
Baakad
3 xabbo sanduuq gudaheed, 60 xabbo sanduuq dibadda ah.
Cabbirka sanduuq kasta oo dibadda ah: 41*21.5*41.5 cm
Suuqa Weyn
Bariga Dhexe, Afrika, Koonfur Bari Aasiya, Koonfurta Ameerika, Suuqa Ruushka... iwm.
Telefoon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












